O firmie

Jesteśmy pasjonatami natury i tradycji związanej z ziołami. Nasza działalność to owoc wieloletniego doświadczenia i miłości do naturalnych skarbów, które oferuje nam natura.

Polish Herbs – polski producent ziół

Polska produkcja surowców zielarską opiewa na liczbę 30 tys. ton rocznie. Aż 30% z nich jest uprawianych na terenach słynącego z czystości powietrza województwa lubelskiegoPolish Herbs jest wiodącym na światowym rynku dostawcą ziół z tego regionu.

Obejrzyj najnowszy film o produkcji ziół w Polish Herbs

Podstawowe informacje

Polish Herbs (Polskie Zioła Sp. z o.o.) specjalizuje się w pozyskiwaniu oraz przetwarzaniu surowców zielarskich, a także owoców. Działalność produkcyjna jest rozwijana w oparciu o wieloletnie doświadczenie kierownictwa oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Jesteśmy zlokalizowani w sercu światowego zagłębia upraw zielarskich. Dogodna lokalizacja firmy w regionie posiadającym dobre warunki do rozwoju upraw to podstawa naszego sukcesu.

Sektory, do których dostarczamy produkty

branża herbaciana
branża farmaceutyczna
branża przyprawowa
producenci ekstraktów
producenci pasz zwierzęcych

Średni miesięczny wolumen produkcji firmy 60 ton, co oznacza, że skupujemy surowiec uprawiany na powierzchni około 500ha.

2010 rok

data rozpoczęcia działalności Polish Herbs

60 ton

miesięczny wolumen produkcji firmy

30 osób

zatrudniamy niemal 30 pracowników

4,5 ha
powierzchnia zakładu produkcyjnego

Oferowane produkty

90 %
sprzedaży stanowi eksport

Sprzedajemy towary głównie do: Niemiec, Austrii, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii

Dzięki ścisłej kontroli jakości możemy zagwarantować naszym klientom produkty najwyższej jakości, bogate w aromat, smak i właściwości zdrowotne. To sprawia, że nasze oferta cieszy się uznaniem i zaufaniem klientów naturalnych produktów ziołowych.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

sprawdź lokalizację